Valencia CF

Realizačný tým

Unai Emery Manažer

Unai Emery


Celé jméno: Unai Emery Etxegoien
Datum narození: 03.11.1971
Místo narození: Hondarribia (Guipúzcoa)
Země: Španělsko
Předchozí působiště: UD Almería

 

Juan Carlos Carcedo Asistent trenéra

Juan Carlos Carcedo


Celé jméno: Juan Carlos Carcedo Mardones
Datum narození: 19.08.1973
Místo narození: Logroño
Země: Španělsko
Předchozí působiště: UD Almería

 

J. Manuel Ochotorena Trenér brankářů

J. Manuel Ochotorena

Datum narození: 16.01.1961
Město: Donosti
Předchozí působiště: Liverpool
Paco Ayestarán Barandiarán Kondiční trenér

Paco Ayestarán Barandiarán

Datum narození: 05.02.1963
Město: Beasain
Předchozí působiště: Guipúzcoa
Juan José Torrijo Navarro 2. Kondiční trenér

Juan José Torrijo Navarro
Datum narození: -
Město: Valencie
Předchozí působiště: žádné
Víctor Manuel Basadre Orozco Trenér 1. týmu

Víctor Manuel Basadre Orozco
Datum narození: 16.02.1970
Město: Lugo
Předchozí působiště: -
Salvador González 'Voro' Delegát

Salvador González 'Voro'
Datum narození: 09.10.1963
Město: Valencie
Předchozí působiště: žádné
José Manuel López Správce

José Manuel López
Datum narození: 07.05.1978
Město: Valencie
Předchozí působiště: žádné
Vicente Navarro Navarro 'Serreta' Správce

Vicente Navarro Navarro 'Serreta'
Datum narození: 01.09.1965
Město: Valencie
Předchozí působiště: žádné
Iván Montero Rodríguez Správce

Iván Montero Rodríguez
Datum narození: 13.12.1978
Město: Valencie
Předchozí působiště: žádné
Vicente Ventura Deva Správce

Vicente Ventura Deva
Datum narození: 03.04.1974
Město: Valencie
Předchozí působiště: -
Bernardo España 'Españeta' Správce

Bernardo España 'Españeta'
Datum narození: 01.05.1938
Město: Valencie
Předchozí působiště: žádné